Adres Spor Akademilerine Hazırlık Kursu Başarısının Anahtarı

 

 

• Kursumuza yeni kayıt olmuş bir öğrencimiz ilk olarak. Öğrencimizin durumu gözlenerek tespit edildikten sonra kendisine uygun antrenman grubuna alıyor, gözlem sonuçlarının ortalamalarına göre gruplar belirlenip üniversitelerin sınav sistem ve tarihlerindeki farklılıklarıda göz önüne alarak en uygun antrenman programlarını hazırlıyoruz.

• Daha sonra öğrencimize bir danışman hoca belirleyip eğer bir sporla uğraşmamışsa ona en uygun branşa yönlendiriyor, ayrıca genel atletizm ve koordinasyon gruplarında seviyesine ve hedeflerine uygun gruplarla • Yaklaşık 45 gün sonra öğrencilerimizdeki gelişimin sonuçlarını da göz önüne alarak, antrenmanlarda yapmış olduğu dereceler, uygun olduğu yada varsa hedefindeki okullardaki (TYT’den almış olduğu puanıda göz önüne alarak) kazanma ihtimalini sıralayıp ona en uygun 4 okulu belirliyoruz.

• Gerekirse ve öğrenci tarafından istenirse (sınav tarihlerinin çakışmaması ve sınav için gerekli koşulları sağladığı taktirde) seçilen tüm üniversitelerin sınavlarına girmesini ve kazanmasını sağlıyoruz.

Ayrıca; Öğrencilerimizle kayıtlara ve sınavlara birlikte gidiyor, onlar ve aileleri için; ulaşımı, eğer ihtiyaç duyulursa konaklamayı ve beslenmelerini en uygun şekilde yıllardır elde ettiğimiz tecrübemizle sağlıyoruz. Örneğin bir öğrencimizin il dışında girmiş olduğu bir sınavda, sınava geç bir saatte girecekse eğer açık alanda güneşin altında yada kapalı bir alanda saatlerce beklememesini sağlayarak sorumlu bulunan eğitimcimiz tarafından sınava gireceği saate en yakın zamanda çağrılmasını sağlıyor ve böylece sınavdan önce yaşayabileceği ruhsal ve bedensel yorgunluk kayıplarının en az seviyeye inmesini sağlıyoruz.